De ISD Bollenstreek is begonnen met het uitbetalen van deel 2 van de energietoeslag aan inwoners met een laag inkomen. Het gaat om een bedrag van 800 euro, dat wordt uitbetaald in vier keer. Het geld is bedoeld om de gestegen energierekening te kunnen betalen.
Huishoudens met een laag inkomen komen in 2023 in aanmerking voor de energietoeslag. Voor inwoners uit de gemeenten Hillegom, Lisse, Noordwijk en Teylingen bestaat deze uit twee delen. Deel 1 kon tot uiterlijk 1 mei 2023 aangevraagd worden. Dit deel is inmiddels betaald aan wie er recht op had. De Eerste Kamer heeft begin oktober 2023 de Wet energietoeslag 2023 vastgesteld. Vanuit deze wet en het beleid van de ISD gemeenten is de ISD in oktober begonnen met het uitbetalen van deel 2.
Wilt u weten of u deze toeslag krijgt of u hoe u deze kunt aanvragen?
Alle informatie over voor wie de energieregeling bedoeld is, vindt u op de website van de ISD Bollenstreek. Daar ziet u ook hoe u de toeslag eventueel kunt aanvragen.